Temos, straipsniai, įmonės

Atšaldyta varpa, Šių vyrų seksualinių potyrių nenorėtų patirti nė vienas

iki metų varpos auga mano vaikinas neturi man erekcijos

Visi sekso žaisliukai suteikia malonių pojūčių, tačiau atšaldyta varpa yra tiek daug skirtingų tipų, kad pakankamai sudėtinga išsirinkti! Štai keletas patarimų, kurie padės jums atrasti tokį, kuris puikiai atitiktų jūsų poreikius ir norus.

Pasidalink

Dirbtinės varpos angl. Dildo yra visame pasaulyje vienas dažniausiai naudojamų sekso žaisliukų. Norint "vienu šūviu nušauti du atšaldyta varpa patartume rinktis vibratorių - dirbtinę atšaldyta varpa, kuri vibruoja. Jei esate pasiruošusi pirkti savo pirmąją, yra keletas dalykų, kuriuos vertėtų žinoti iš anksto, kad nebūtų pinigai "išmesti į balą".

Pavyzdžiui, jei nusipirksite per mažą ar per didelę dirbtinę varpą, ji nesuteiks jums tiek malonumo, kiek norėtumėte.

rezultatai po varpos padidinimo operacijos naudojant vakuuminį varpos siurblį

Pirmiausia - kaina Žinoma, prieš pasiruošiant varpos dydis nuo aukščio pirkinio, maždaug žinote, kokią sumą jam galite skirti. Mūsų patarimas būtų netaupyti, kadangi nuo kainos priklauso ir kokybė pagaminimo medžiagos, ilgaamžiškumas, patvarumas ir t.

Straipsnis

Kokybiškų dirbtinių varpų bei vibratorių kainos prasideda vidutiniškai nuo 90 Lt ir didėjant  kinta atšaldyta varpa varpa funkcijų atšaldyta varpa, pavyzdžiui, yra vibratorių valdomų pulteliais - tai patogiau, bet brangiau. Kitaip sakant, keičiasi komplektacijos. Yra ne mažai internetinių sekso prekių parduotuvių, kurios nepasižymi solidžiu dizainu, tačiau pabrėžia mažiausias kainas internete. Tokiose svetainėse dažniausiai atšaldyta varpa prastų gamintojų prekėmis, todėl tikrai nepatenkins jūsų lūkesčių.

Sniego pimpalas (TV3)

Būkite atidūs - rinkitės geriau šiek tiek brangesnes, tačiau atšaldyta varpa ir ilgaamžiškesnes prekes iš patikimų gamintojų. Atkreipkite dėmesį į dydį Jums reikės apsispręsti, kokio ilgio dirbtinės varpos norėsite. Dydžių įvairovė yra pakankamai didelė, todėl reikėtų neapsigauti su žodiniais išmatavimais, tokiais kaip atšaldyta varpa, kadangi šie kartais būna ne tokie jau maži kaip gali iš pradžių atrodyti.

Šiaip ar taip, dažniausi dydžiai yra nuo 13 iki 27 centimetrų žinoma, įsiskverbimo ilgis būna mažesnis.

Nuorodos kopijavimas

Taip pat skiriasi ir apimtys, todėl prasideda dvejonės: ilgesnį ir storesnį ar atvirkščiai? Jei tikrai sunku apsispręsti ir nenorite "prašauti" štai jums patarimas: prisiminkite kokio dydžio vaikino varpa jums labiausiai "tiko" jeigu esamo jūsų vyro ar vaikino yra ideali, sužinokite jos išmatavimus erekcijos būsenoje ir pirkite vos didesnę.

metanas veikia erekciją kaip testosteronai veikia erekciją

Išsirinkite formą Forma yra labai svarbus aspektas. Jų įvairovė taip pat labai didelė - nuo tikroviškų iki aptakių ar net lenktų G-taško stimuliacijai.

Taip pat skaitykite

Atminkit tik vieną, kad atšaldyta varpa daiktas bus jumyse, todėl tik jūs ir galite žinoti, kas jums teiks didžiausią malonumą. Jeigu nejaučiate ypatingo potraukio visokiems dirbtiniams dalykams, o juo labiau dildo dizainui, atsisakykite jo ir išsirinkite kažką abstraktaus.

Juokai juokais, jeigu smūgis sukelia tik lengva sumušimą… Kartais dėl neatsargumo atšaldyta varpa netekti gyvybės ir kalbu visiškai rimtai! Vyrai, moterys, nejuokaukit! Nėra nieko keisto tame, kad jie dengia būtent tarpkojį.

Iš ko pagaminta? Labai svarbu yra medžiaga, iš kurios pagamintas jūsų sekso žaisliukas.

Skauda? Reiškia negerai!

Dirbtinės varpos dažniausiai yra gaminamos iš silikono, želės, metalo arba specialaus stiklo. Renkantis iš želės pagamintus dildo, reikės skirti daugiau priežiūros reguliariai valyti ir t.

Taip pat, jei savo žaisliuku žadate su kažkuo dalintis, tuomet atšaldyta varpa medžiagos geriau nesirinkti.

  • Vienas tokių — medikų prašymas talkinti nuimant pacientui nuo varpos metalinį guolį.
  • Populiariausi intymių vietelių vardai Nuo urvelio iki gyvačiuko - DELFI Gyvenimas
  • Ką valgyti erekcija
  • Pirmoji pagalba susižeidus varpą! Smūgis tarp kojų – tai dar ne problema! | Ašiamfashion.lt
  • Šie žodžiai tokie intymūs, slapti ir šmaikštūs, kad mes tiesiog privalėjome išsiaiškinti, ką žmonės apie tai galvoja.
  • Kaip išsirinkti tinkamą vibratorių ar dirbtinę varpą? - iamfashion.lt
  • JAUTIENOS KAULAI [35 prekės]: kaina nuo 2 € iš 6 pard. | iamfashion.lt

Labai populiarus atšaldyta varpa iš specialaus stiklo pagamintos dirbtinės varpos, kadangi siekiant aštresnių pojūčių jas galima pašildyti arba atšaldyti. Jos, žinoma, yra šiek tiek brangesnės brangesnės.

STUMBRAS VODKA Ruginė

Na, o jodinėjimo pozoms labiausiai tinka gaminiai iš silikono. Vibratoriai dažniausiai būna pagaminti iš kietesnių medžiagų, tačiau galima rasti ir silikoninių.

kunilingas ir erekcija erekcijos treniruotės su siurbliu

Svarbu atkreipti dėmesį, kad būtų atsparūs vandeniui.