Detumescencija

Erekcija atslūgsta

Viliojimo patarimai Vyrų orgazmas — ką reikia žinoti apie JO malonumą? Aplinkoje dažnai girdime apie mitais ir gandais apipintą moterų orgazmą, erekcija atslūgsta su vyrais dažniausiai viskas atrodo kur kas aiškiau.

Kartais moterims net pavydu, kad kol jos vargsta ieškodamos tinkamiausios pozos, taško ar būdo erekcija atslūgsta orgazmą, vyrams kelias į Everesto viršūnę atrodo toks paprastas.

Bet ar iš tikrųjų? Nors moterų ir vyrų orgazmas labai skirtingas, kiekvienas jų turi savo mechanizmus. Jei norite geriau pažinti save ar savo antrą pusę, dalinamės informacija, kurią reikėtų žinoti apie vyrų orgazmą.

ryto erekcija tai nėra

Koks yra vyrų orgazmas? Vyrų orgazmas — tai fizinė kūno reakcija, kurią vyrai patiria lytinio akto ar kitokios lytinės iškrovos glamonės, masturbacija ir pan. Orgazmo metu kyla itin malonūs pojūčiai, erekcija atslūgsta sukelia padidėjusios reprodukcinės liaukos, išstumiančios savo turinį per prostatą einančią šlapės dalį ir taip ją išplėsdamos.

Vyrų orgazmas – ką reikia žinoti apie JO malonumą?

Paprastai vyrų orgazmas susideda iš keturių etapų. Vyras identifikuoja tai, kas skatina jo seksualinį susidomėjimą. Šie vaizdai ar veiksmai skatina smegenis išsiųsti signalą į lytinius organus ir taip sukelia erekciją. Kraujas suplūsta į lytinius organus ir varpa tampa standi.

Erekcijos sutrikimų gydymas: kaip pasirinkti tinkamiausią

Sėklidės pradeda trauktis, o viso kūno erekcija atslūgsta didėja įtampa. Artėjimas prie kulminacijos. Šioje fazėje kūnas pradeda ruoštis orgazmui, kuris gali trukti nuo 30 sek.

Jump to navigation Jump to search Pakartotinė sueitis lot. Ji nėra dažnai praktikuojama, kadangi atsipalaidavimo fazės metu lytinis susijaudinimas atslūgsta, sulėtėja kraujotaka ir kvėpavimas, vyksta detumescencijaerotinės glamonės ir kiti lytiniai dirgikliai neturi tokio stipraus poveikio kaip prieš tai. Kadangi vyro susijaudinimas nutrūksta greičiau nei moters, tai vyrams pakartotinė sueitis yra sunkiau atliekama nei moterims — vien jau pakartotinei erekcijai pasiekti reikia tam tikro laiko tarpo jaunesniems vyrams pakanka mažiau laiko erekcija atslūgsta vyresniems.

Raumenų įtampa didėja, atsiranda nevalingi kūno judesiai, ypač dubens srityje. Vyro širdies ritmas padidėja nuo iki dūžių per minutę.

Iš šlaplės išsiskiria prejakuliatas. Tai skaidrus skystis, kurio reikia paruošti šlaplę sėklos praėjimui ir neutralizuoti šlapimo likučių pH. Svarbu erekcija atslūgsta omenyje, kad prejakuliate gali būti aktyvių spermatozoidų, galinčių apvaisinti kiaušinėlį.

kaip atvesti moterį su maža varpa

Todėl net ir nutraukus lytinį aktą, nenaudojant kontraceptinių priemonių, moteris gali pastoti. Jis susideda iš dviejų fazių — emisijos ir ejakuliacijos. Emisijos metu vyras varpos galvutėje pajunta plintant malonią šilumą, o vėliau ji apima ir visą varpą, gaktą bei tarpvietę. Šios fazės metu sperma pasiekia sėklinį kanalėlį, o vyras pajunta neišvengiamą sėklos išsiveržimą. Ejakuliacijos metu išsiveržia sperma ir juntami stiprūs varpą ir erekcija atslūgsta gaubiančių raumenų susitraukimai.

Pasibaigus ejakuliacijai, prasideda refrakcinis laikotarpis. Jo metu varpa praranda erekciją, atslūgsta raumenų įtampa, apima atsipalaidavimas, erekcija atslūgsta dažnai jaučia mieguistumą. Po ejakuliacijos vyras tampa nejautrus lytiniams dirgikliams, dažnai refrakciją galima pavadinti lytinio šaltumo ar abejingumo momentu, kuris būdingas daugeliui vyru.

Kadangi moterys refrakcijos nepatiria, o atvirkščiai — dažnai po lytinio akto išlieka susijaudinusios, kartais sunku suprasti vyro abejingumą.

vaistažolės varpui

Tačiau to nereikėtų priimti asmeniškai — tiesiog gamta sudėliojusi taip, kad vyrui refrakcija suteikia laiko pasigaminti naujai sėklai. Ejakuliacija — aukščiausias vyro orgazmo taškas Pagrindinis ir didžiausias vyrų malonumo šaltinis yra stipri ejakuliacija. Seksualinės stimuliacijos metu sperma kaupiasi ejakuliaciniame latake, kur prostatos liaukoje ejakuliacinis latakas jungiasi su sėklinėm pūslelėm. Kai vyrui teikiamas lytinis stimuliavimas pasiekia kulminaciją, stuburo refleksai sukelia susitraukimus varpoje, šlaplės raumenyje bei prostatos liaukoje.

Šie susitraukimai išvaro spermą per šlaplę ir ji išeina per varpos galiuką. Nors vyrų ejakuliacija ir orgazmas paprastai užplūsta vienu metu, tai nėra visiškai vienas ir tas pats procesas. Orgazmas yra ritminis raumenų susitraukimas, kuris atpalaiduoja sukauptą seksualinę įtampą, todėl jaučiamas intensyvus malonus jausmas. Ritminiai susitraukimai iš pradžių kartojasi 0,8 sekundžių intervalais ir yra atsakingi už spermos išliejimą ejakuliacijos metu.

Intervalas tarp susitraukimų darosi ilgesnis ir susitraukimų intensyvumas mažėja po pirmųjų trijų ar keturių erekcija atslūgsta. Priklausomai nuo orgazmo intensyvumo, susitraukimų gali būti nuo 5 iki Ar galima patirti orgazmą be ejakuliacijos?

Jau minėjome, kad orgazmas ir ejakuliacija yra atskiri procesai, todėl juos galima patirti vieną be kito. Kaip tai įmanoma? Ejakuliacija be orgazmo. Ji gali pasireikšti dviem atvejais. Antru atveju galima priešlaikinė ejakuliacija. Tai nuolat ar periodiškai pasireiškianti ejakuliacija iki varpos penetracijos patekimo į makštį esant minimaliai seksualinei stimuliacijai, arba įvykstanti greitai po penetracijos.

Orgazmas be ejakuliacijos. Retrogradinė ejakuliacija yra būklė, kai šlapimo pūslės sfinkteris tinkamai neužsidaro ejakuliacijos metu, todėl sperma suteka į šlapimo pūslę. Tai dažniausiai nutinka vyrams, kurie serga išsėtine skleroze, diabetu arba yra prostatos operacijos. Jei susidūrėte su tokio tipo orgazmu, nereikėtų sunerimti — jis gali pasitaikyti ir visiškai sveikiems vyrams. Retrogradinė ejakuliacija nėra fiziškai erekcija atslūgsta, tačiau galite susidurti su kitokiais potyriais ejakuliacijos metu, ji gali signalizuoti apie nevaisingumą.

Ar vyrai gali patirti daugkartinį orgazmą? Sakoma, kad daugkartiniai orgazmai — gamtos dovana moterims. Tačiau galimybę patirti vieną po kito sekančius sprogimus gali ir vyrai — tereikia šiek tiek kantrybės ir treniruočių. Kaip tai padaryti? Užlaikyti erekcija atslūgsta ejakuliacija. Vyrai gali išmokti patirti orgazmą be ejakuliacijos.

Kai jaučiate, kad artėjate prie kulminacijos — jums jau prasideda emisijos fazė, tačiau tai dar ne aukščiausias taškas — galite specialiai sulaikyti sėklos išsiliejimą ir ją prailginti. Taip malonius nevalingus susitraukimus jausite vėl ir vėl, elektrostimuliatorius varpai iš aliexpress galų gale ejakuliuosite.

Tokie pratimai padeda erekcija atslūgsta tik pasiekti daugkartinius orgazmus, bet ir ilgiau išlaikyti erekciją, o tai suteikia daugiau malonumo abiem partneriams. Treniruoti PC raumenį. Vyrų lytinių organų stiprumą ir stangrumą lemia PC raumuo. Tai raumuo, kuris dirba, kai bandote sulaikyti šlapimą. Raumuo yra išsidėstęs nuo stuburgalio užpakalyje iki gaktikaulio priekio.

PC raumenį galima erekcija atslūgsta kasdien atliekant vyriškuosius Kėgelio pratimus, kurie stiprina dubens dugną. Tiesiog sutraukite PC erekcija atslūgsta taip, lyg norėtumėte sulaikyti šlapimą. Taip jį laikykite 3—5 sekundes ir atpalaiduokite. Pratimą kartokite 10—30 kartų. Tik vyrams imituoti orgazmą gali būti sunkiau nei moterims.

Jei pastarosioms užtenka garsių aimanų ar sutraukti makšties raumenis, vyriškojo orgazmo įrodymu yra laikomas sėklos išsiveržimas. Visgi erekcija atslūgsta norint tai įmanoma paslėpti. Na, o imituoti kitus orgazmo erekcija atslūgsta vyras gali panašiai kaip ir moteris — sukeldamas aistringas dejones, viso kūno virpėjimą ir pan. Dažniausiai moterys orgazmą imituoja erekcija atslūgsta atslūgsta, kad partneris pasijustų geriau ir neabejotų savo sugebėjimais lovoje.

Vyrai tai daro dėl panašių priežasčių. Be erekcija atslūgsta, vyrai dažnai orgazmą laiko lytinio akto tikslu, todėl kulminacijos nebuvimas indikuoja į tai, kad jie susiduria su problemomis lovoje, o tai itin erekcija atslūgsta tema.

Deja, suvaidintas orgazmas neišsprendžia pačios problemos ir dažnai partneriui sukuria netikrus lūkesčius. Jei negalite patirti orgazmo, rekomenduojame apie tai kalbėti iškart. Jei uždelsite, žinia, kad visą laiką imitavote kulminaciją, gali būti priimta erekcija atslūgsta skaudžiau ir poros santykiuose įnešti nepasitikėjimo.

Galbūt po atviro pokalbio identifikuosite priežastis, kurios trukdo pasiekti orgazmą, ir viskas išsispręs.

Kaip išsaugoti potencija? Augalai, pratymai ...

O gal nuspręsite apsilankyti pas seksologą, kuris padės pagerinti miegamojo gyvenimą. Kodėl vyrams sunku pasiekti orgazmą? Visuomenėje gajus mitas, kad vyrai gali patirti orgazmą bet kur ir bet kada — neteisingas.

Ir nekalbame apie tuos atvejus, kai susiduriama su erekcijos sutrikimais ar kitomis lytinėmis disfunkcijomis.

Kodėl fiziškai sveiki vyrai kartais patiria sunkumų norėdami pasiekti orgazmą? Tai viena dažniausių priežasčių, dėl kurių vyrams sunku pasiekti erekciją arba patirti orgazmą. Jei nuolat jaučiate įtampą darbe, asmeniniame gyvenime, patiriate daug streso, negalite susikaupti, skundžiasi prastu miegu, dėl to gali nukentėti ir sekso kokybė.

Kai stresas laikinas, reikėtų tiesiog ieškoti būdų atsipalaiduoti — išvažiuokite savaitgaliui į SPA, nueikite į masažą, medituokite, užsiimkite sportu ar kita mėgstama veikla. Jei tai nuolat besitęsiantis stresas, kuris viršija organizmo erekcija atslūgsta ribas, pagalbos vertėtų kreiptis į specialistus. Trūksta įžangos.

Varpos lūžis – ypač pavojinga: gydytojas įvardijo dvi vyrams pavojingiausias sekso pozas

Kai kuriems vyrams, ypač vėlesniame amžiuje, sunkiau erekcija atslūgsta be įžangos ar glamonių. Todėl svarbu padirbėti ne tik vyrui, bet ir antrai pusei. Bučiuokitės, lieskite vienas kitą, persikūnykite į įvairias roles. Kuo daugiau fantazijos — tuo daugiau malonumo! Kai kurie vyrai labai nemėgsta spaudimo lovoje.

Jei antra pusė pernelyg dominuoja, yra arši, grubi arba reikalauja orgazmo, tai gali atbaidyti. Svarbu pasikalbėti su antra puse ir iškomunikuoti, jei dėl tam tikrų veiksmų jaučiatės nepatogiai ir tai neleidžia atsipalaiduoti sekso metu. Silpnėjanti erekcija. Kartais pasitaiko, kad lytinio akto pradžioje vyras patyria puikią erekciją, erekcija atslūgsta vėliau ji silpnėja.

  • Medikai teigia, kad epizodiški erekcijos sutrikimai vyrus ima trikdyti kur kas anksčiau.
  • Vaistažolės erekcijai sustiprinti
  • Priešlaikinės ejakuliacijos gydymas: nuo psichologo iki radijo bangų Gintarė Kaminskienė Erekcija atslūgsta žengia į priekį — vyrai, kurie anksčiau išgyvendavo dėl per anksti išsiliejančios spermos, šiandien turi įvairių pasirinkimų, kaip įveikti šią bėdą.

Tai gali lemti daug įvairių priežasčių, tačiau labai svarbu nepulti į paniką ar negalvoti, kad kažkas negerai. Po to paprastai viskas grįžta į normą ir galima toliau tęsti lytinį aktą.