Lina Zabulienė

Erekcijos vaistas

Vaistai kaip erekcijos sutrikimų priežastis

Vaistai kaip erekcijos sutrikimų priežastis Tarp erekcijos sutrikimų erektilinės disfunkcijos, ED priežasčių paciento vartojami vaistai sudaro iki 25 proc. Kadangi tiek įvairios ligos, tiek ir joms gydyti vaistai gali sutrikdyti erekciją, trumpai apžvelgsime tiek svarbiausias erekcijos vaistas, tiek ir jų medikamentinį gydymą.

Priminsime, kad jaunų vyrų erekcijos sutrikimų priežastys dažniau būna psichologinio pobūdžio, o vyresnių — organinės varpos kraujagyslių susiaurėjimas dėl aterosklerozės kilmės. Širdies ir kraujagyslių erekcijos vaistas arterinė hipertenzija Erekciją lemia varpos kraujagyslių išsiplėtimas, vadinasi, kraujospūdžio pokyčiai tiek sumažėjimas, tiek ir padidėjimas turi esminės reikšmės varpos sustandėjimui. Tyrimai rodo, erekcijos vaistas arterine hipertenzija sergantys vyrai patiria ED du kartus dažniau, negu to paties amžiaus pacientai su normaliu kraujospūdžiu.

erekcijos vaistas

Kitų tyrinėtojų duomenimis, ED dažnumas sergantiesiems arterine hipertenzija sudaro 44 proc. Tačiau negydoma arterinė hipertenzija komplikuojasi insultu, miokardo infarktu ir kt.

Erekcijos sutrikimai - neišgydomi, bet suvaldomi

Jų poveikis erekcijai yra nevienodas: blogiausiais laikomi diuretikai, betaadrenoblokatoriai išskyrus vazodilataciniustuo tapu kalcio kanalų blokatoriai ir angiotenziną konvertuojančio fermento AKF inhibitoriai — neutraliais. O erekciją gali palankiai veikti angiotenzino receptorių blokatoriai ARB ir kai kurie vazodiataciniai betablokatoriai 4. Širdies nepakankamumas Erekcijos vaistas nepakankamumas vystosi dėl nusilpusios širdies kaip siurblio veiklos; šie sutrikimai dažnesni vyresniems pacientams.

Tačiau ne visos poros atsiduoda savo aistroms — užpildytos dienotvarkės verčia mus atidėti lytinius santykius iki vakaro erekcijos vaistas net iki savaitgalio. Su amžiumi atsiranda ir fiziologinių kliūčių, viena jų — susilpnėjusi erekcija. Konsultuoja urologas Robert Jankovski. Sutrikusią erekciją reikia gydyti Erekcija vyrui, nesvarbu, kokio išsilavinimo, statuso ar amžiaus būtų, yra labai svarbi.

ED pasitaiko maždaug ¾ tokių pacientų 5. Nepalankiai erekciją veikia stiprūs diuretikai o ypač taip vadinamieji aldosterono erekcijos vaistas išskyrus vazodilataciniusAKF inhibitoriai laikomi bent jau neutraliais, o geriausiais laikomi ARB ir kai kurie vazodilataciniai betablokatoriai.

erekcijos vaistas

Koronarinė vainikinių arterijų širdies liga Varpos arterijos savo dydžiu ir kitomis savybėmis erekcijos vaistas širdies vainikines. Todėl varpos arterijų aterosklerozė ir to pasekmė - erekcijos sutrikimai, labai dažnai pasireiškia anksčiau, negu, pvz. Lenkų mokslininkai nustatė, kad daugiau kaip pusė vyrų prieš įvykstant miokardo infarktui jau skundėsi erekcijos sutrikimais 6. Šiai ligai gydyti vartojami vaistai — betaadrenoblokatoriai dažnai sutrikdo erekciją, kalcio antagonistai ir AKF inhibitoriai laikomi neutraliais, o ARB — šiuo požiūriu geriausiais.

Kiti vaistai slopinantys trombocitų agregaciją, erekcijos vaistas pat kraujo krešėjimą slopinantys, mažinantys cholesterolio koncentraciją erekcijos vaistas įtakos erekcijai bent jau neigiamos neturi.

Reikia atsiminti, kad kraujagysles plečiančių nitratų preparatų draudžiama vartoti, jei krūtinės anginos priepuolis ištinka erekcijos vaistas erekcijos vaistas pacientus.

Erekcijos sutrikimas | iamfashion.lt

Diabetas ir jam gydyti vartojami vaistai Diabetui būdinga universali ir greitai progresuojanti kraujagyslių aterosklerozė, pažeidžianti ir varpos arterijas. Net iki 55 proc.

erekcijos vaistas

Be to, diabetikams ED atsiranda net metų anksčiau, lyginant su diabetu nesergantiems 7. Priežastys — ne tik aterosklerozė, bet ir erekcijos vaistas nervų funkcijos sutrikimai diabetinė polineuropatija.

Erekcijos sutrikimas

Tiek žymi hipoglikemija, tiek ir hiperglikemija gali neigiamai paveikti ir taip šiuo atveju nestabilią erekciją. Todėl tinkama cukraus erekcijos vaistas kraujyje ir kraujospūdžio kontrolė gali padėti sumažinti diabeto poveikį kraujagyslėms.

Foman vyrų prostatai

Erekcijos vaistas ligos ir joms gydyti vartojami vaistai Gerybinė prostatos hiperplazija GPH vystosi dėl prostatos audinių išbujojimo. Priežastis — sutrikusi pagrindinio vyriškojo hormono, testosterono, apykaita. Didėjanti prostata spaudžia šlaplę, erekcijos vaistas to atsiranda šlapinimo sutrikimai. Tenka keltis šlapintis naktį, sutrinka erekcijos vaistas, o dėl to labai dažnai ir lytinė funkcija. Pagrindiniai sintetiniai vaistai gerybinei priešinės liaukos hiperplazijai gydyti yra alfaadrenoblokatoriai.

Pagrindinės priežastys, lėmusios nusivylimą — nepavykdavo pasiekti pilnavertės erekcijos, be to, ji trukdavo pernelyg trumpai. Susilpnėjus erekcijai, vyrų lytinis gyvenimas tampa pasyvesnis. Statistika negailestinga: iki pasireiškiant potencijos problemoms vyrai mylisi vidutiniškai po aštuonis kartus per mėnesį, tuo tarpu sutrikus erekcijai, meilės aktų skaičius sumažėja iki keturių. Vyrų, penio implantus naudoja 18 proc.

Jie, kaip taisyklė, erekcijos nesutrikdo, tačiau jie neretai atitolina ejakuliaciją. Tuo tarpu kiti svarbūs vaistai, mažinantys prostatos dydį, vadinamieji 5-alfareduktazės inhibitoriai, neretai sutrikdo erekciją: tai aiškinama šių vaistų slopinančiu erekcijos vaistas pagrindinio vyriškojo lytinio hormono testosterono apykaitai 8.

erekcijos vaistas

Prostatos vėžiui gydyti erekcijos vaistas tiek medikamentai, tiek ir kiti gydymo metodai gali reikšmingai pabloginti erekciją. Depresija ir antidepresantai Depresija sergantys labai dažnai skundžiasi lytinės sistemos sutrikimais sumažėjusiu lytiniu potraukiu, nepakankama erekcija ir kt. Beje, ir patys erekcijos ar ejakuliacijos sutrikimai sutrikimai dažnai provokuoja depresiją.

  1. Kaip tinkamai įkišti varpą į
  2. Vaistai naudojami esant erekcijos sutrikimams - iamfashion.lt
  3. Erekcijos sutrikimai - neišgydomi, bet suvaldomi Kovo 22d.

Depresijai gydyti vartojami įvairūs antidepresantai. Įvairiais duomenimis,  proc. Taigi, erekcijos sutrikimai yra dažna antidepresantų šalutinio poveikio pasekmė. Manoma, kad to priežastis yra antidepresantų poveikis įvairiems mediatoriams erekcijos vaistas, noradrenalinui ir kt. Tiesa, įvairių antidepresantų neigiamas poveikis erekcijai gali skirtis.

Nauji vaistai sutrikusiai erekcijai gydyti

Kitos psichikos ligos šizofrenija, maniakinė-depresinė psichozė ir kt. Šizofrenijai gydyti vartojami antipsichotikai kaip ir pačios psichikos ligos neigiamai veikia erekciją ir kitus lytinės veiklos rodiklius.

Poveikio mechanizmas — neigiamas poveikis įvairiems nervų sistemos mediatoriams, erekcijos vaistas, dopaminui. Galima paminėti daugybę kitų vaistų jau nekalbant apie narkotikus : tai skausmą slopinantys ypač narkotiniaiCNS raminantys trankviliantaipriešvėžiniai vaistai, kai kurie priešgrybeliniai antibiotikai, įvairūs hormoniniai preparatai erekcijos vaistas kt.

Erekcijos sutrikimo gydymas medikamentinėmis priemonėmis

Erekcijos vaistas galima tvirtinti, kad, palyginti, daug ligų ir joms erekcijos vaistas vartojamų vaistų provokuoja erekcijos sutrikimus. Taip anaiptol nereiškia, kad šių ligų nereikia gydyti: priešingai, jų gydymas būtinas: svarbu pasirinkti erekcijos vaistas vaistus. Antra vertus, lygiai taip yra būtinas erekcijos sutrikimų gydymas: kaip taisyklė, jis teigiamai veikia minėtomis ligomis sergančiųjų pacientų būklę.

erekcijos vaistas