Aukštumos ir žemumos

Kalcio erekcija, Mūsų draugai

Turinys

  kalcio erekcija

  Diagnozė, kurios joks vyras kalcio erekcija išgirsti - skausmas išdavė, kad varpa virsta kaulu   Kalcio erekcija, patekęs į ligoninę kalcio erekcija kelio skausmo sužinojo, kad jo varpa virsta kaulu. Apžiūros metu vyras pasakė, kad jam skauda ir penį. Prostatos patinimo ar kitų negalavimų požymių nebuvo. Jam buvo atlikta dubens rentgeno nuotrauka.

  kalcio erekcija

  Medicinos komandai apžiūrėjus rentgeno nuotrauką nustatyta, kad jo kalcio erekcija kurį laiką kaulėja. Buvo įtariama varpos osifikacijos palei visą varpos ašį diagnozė.

  kalcio erekcija

  Varpos osifikacija yra labai reta: paskelbta mažiau nei 40 varpos osifikacijos atvejų. Kalcio erekcija įvyksta, kai kalcio druskos kaupiasi varpos minkštuosiuose audiniuose ir sudaro ekstraskeleto kaulą. Dažniausia osifikacijos priežastis — Peyronie liga, t.

  kalcio erekcija

  Weill Cornell Medicine Urologijos skyrius teigė, kad ūminės Peyronie ligos metu metu didėja skausmas kalcio erekcija ir arba suglebusiose būsenose. Manoma, kad Peyronie liga serga nuo 0,5 iki 13 procentų vyrų JAV, nors daugelis jų net neįtaria, kad kalcio erekcija šį sutrikimą.

  kalcio erekcija

  Deja, šiuo atveju medikų komanda nesugebėjo nustatyti vyro problemos priežasties. Pacientas buvo kalcio erekcija apie savo būklę vėliau, tačiau atsisakė gydytojų pagalbos.

  kalcio erekcija

  Parengta kalcio erekcija iflscience.