NAUJAS ORIGINALUS PENIO VARPOS DIDINTUVAS VAKUMINE POMPA

Mirksi varpa

kodėl vyras gali staiga prarasti erekciją pipirų karšto varpos

Mokslininkai trečiadienį paskelbė pranešimą apie vienos rūšies jūrų šliužų neįprastus dauginimosi ypatumus, nustatę, jog šie gyvūnai po kopuliacijos numeta savo penį, o vėliau atsiaugina naują. Raudonos ir baltos spalvos jūrų šliužai Chromodoris reticulata, priskiriami prie plikažiaunių moliuskų, gyvena šiltuose vandenyse Pietryčių Azijoje.

Turi praeiti para, kad šio gyvio viduje esanti į spiralę susisukusi penio užuomazga išsikleistų ir pakeistų panaudotą išorinį poravimosi organą, nustatė mokslininkai.

vyrų varpos skiriasi pentoksifilinas ir erekcija

Šis ciklas gali kartotis bent tris kartus. Šie rankos nykščio dydžio moliuskai yra hermafroditai - jie turi tiek vyriškus, tiek moteriškus dauginimosi organus.

Per sueitį gyvūnai atlieka dvejopą lytinę funkciją: vienas iš jų sušvirkščia spermos poravimosi mirksi varpa, taip pat gauna jo sėklos, kuri išsaugoma vėlesniam kiaušinėlių apvaisinimui.

padidinti erekcijos jogą bloga erekcija, kas gali buti

Mokslininkai stebėjo, kaip poruojasi jūrų šliužai, kurie buvo sugauti narų ir laikomi akvariume. Mirksi varpa kiekvienos kopuliacijos, kuri trukdavo nuo keliolikos sekundžių mirksi varpa kelių minučių, mirksi varpa iš šliužų numesdavo savo penį - kūno šone esantį į kaspiną panašų organą, nukreipiamas į partnerio lytinę angą.

varpą ir jo kamuoliukus varpos tapo daug

Mokslininkai taip pat ištyrinėjo vyriškų dauginimosi organų mikroskopinę struktūrą ir funkcijas. Jie aptiko vidinių spiralinių darinių, iš kurių, kaip manoma, išauga nauji peniai. Manoma, kad jie padeda pašalinti specialioje kameroje saugomą ankstesnio partnerio spermą.

musmirė ir erekcija erekcijos deka kursas

Tų dyglių smaigaliai nukreipti atgal, todėl penį sunku ištraukti po kopuliacijos. Galbūt dėl to jis yra numetamas po sueities. Kai kurie kiti gyvūnai taip pat gali lengvai numesti mirksi varpa kūno dalis - pavyzdžiui, kai daugeliui driežų gali nulūžti uodega, kuri vėliau atauga.

Papildas varpos didinimui.

Tačiau mokslininkai sarkastiškai pastebėjo, kad tik nedaugelis linkę atsisveikinti su savo peniu.