Prekių pristatymas

IAMFASHION.lt bendradarbiauja su AB Lietuvos Paštas.

 

Prekės pristatomos - registruotu pirmenybiniu paštu.

Siuntinius iki 1kg paštininkas pristato į namus, jei Jūsų neranda - palieka pranešimą ir siuntinį galite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje.

Sunkesnius siuntinius reikia atsiimti artimiausiame pašto skyriuje.


 Prekes pristato   - NEMOKAMAI

Pristatymas pasirinktu adresu per kurjerį Lietuvoje ir LP Express 2.90 eur , dėl pristatymo į ES šalis rašyti info@iamfashion.lt

 

Visas prekes, esančias sandėlyje, išsiunčiame per 12 val. Pristatymas 1-3 d.d.

Prekės, kurių šiuo metu neturime sandėlyje pristatomos per 4-10 d.d.

Prekės pristatymo laiką rasite nurodyta individualiai prie kiekvienos prekės.


Pristatymas į LP EXPRESS 24 terminalus:
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) arba elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.
Iamfashion.lt siunčiama siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos.
Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Iamfashion.lt.
 
Plačiau apie atsiėmimą iš LP EXPRESS 24  žiūrėkite čia: http://www.lpexpress.lt/LP-Express-24/Naudojimosi-instrukcijos.html#ATSIEMIMAS

KONTAKTAI Tel: +370 61886000
DARBO dienomis 10.00 - 18.00 VAL.
EL. PAŠTAS: info@iamfashion.lt

ADRESAS J. Balčikonio g. 7 LT-08247 Vilnius
IAMFASHION.lt © 2010-2018 VISOS TEISĖS SAUGOMOS