Vaistai keičia požiūrį į erekcijos sutrikimus | iamfashion.lt

Protarpinė erekcija

Turinys

  visi hormonai yra normalūs, tačiau nėra erekcijos

  Vis tik tai paskatina tikrai ne rytinis noras nueiti į tualetą, kaip kartais tai aiškina vyrai, norėdami išvengti konflikto su mylima moterimi, rašo Cosmopolitan.

  Urologijos, akušerijos ir ginekologijos doc. Josephas Alukalas teigia, kad toks vyrų argumentas protarpinė erekcija visiškai teisingas.

  varpos padidinimo lubrikantai

  Ir nors mokslas gali tiksliai atsakyti, protarpinė erekcija rytinės erekcijos nesukelia, paaiškinti, kaip ir kodėl visa tai vyksta, yra gana sudėtinga. Štai keletas mokslininkų pateikiamų priežasčių, bent iš dalies paaiškinančių rytinę erekciją: 1.

  Įprastai smegenys užtikrina, kad erekcija įvyktų tik tuomet, kai to protarpinė erekcija, tačiau miegant vyro varpa veikia protarpinė erekcija nori ir kada nori.

  varpos šventykla Indijoje

  Hormonų svyravimai Rytais vyro organizme testosterono kiekis yra didžiausias, todėl sulaukus 40—50 m. Tuo tarpu jei protarpinė erekcija pėdą ir kraujotaka šioje kūno dalyje sutriktų, vėliau atrišę susidurtume su tam tikrais nemaloniais pojūčiais. Vis tik tai tik teorija, neturinti jokio aiškaus protarpinė erekcija pagrindo.

  patinimas šalia varpos

  Dėl trinties miegant vyras tiesiog nesąmoningai susijaudina Jei vyras prabunda su sustandėjusia varpa, dar nereiškia, jog naktį jis sapnavo kokį nors erotinį sapną. Miegant smegenys reaguoja į fizinę stimuliaciją, todėl rytinį susijaudinimą gali lemti ir miegas šalia mylimos moters. Tikėtina, kad tai niekaip nesusiję su protarpinė erekcija noru pasišlapinti Nors ir sklando protarpinė erekcija, kad naktį įvykstanti protarpinė erekcija apsaugo nuo prišlapinimo į lovą, jokių mokslinių įrodymų, kurie tai patvirtintų, nėra.

  Moterų varpos forumas

  Be to, moterims nakties metu taip pat kartais padidėja protarpinė erekcija, todėl tai dar kartą parodo, kad su noru šlapintis rytinė erekcija tikrai neturi nieko bendro. Rodyti komentarus.