Kaip išsirinkti ir naudoti penio pompą? - iamfashion.lt

Pumpuojamas į varpą

pumpuojamas į varpą ant varpos atsirado mazgas

Kas yra penio pompa? Penio pompos gali pumpuojamas į varpą įvairių spalvų — nuo visiškai perregimos iki juodos, dažniausiai gaminamos iš plastiko. Kai kurių cilindro dalis su matavimo skale, kad būtų lengviau pumpuojamas į varpą rezultatą.

Dalis pompų turi ir guminius antgalius su siaura anga peniui įvesti, kad būtų paprasčiau naudotis prietaisu ir būtų didesnis efektas. Kai kuriais atvejais, pompos būna su vibruojančiais kiaušinėliais-kulkomis, didesniam malonumui patirti arba su varpos žiedu, ilgiau trunkančiai erekcijai išlaikyti.

Kaip tai veikia? Penio pompos veikia vakuumo principu.

Jaunos urologės kasdienybė: pamatę mane vyrai ir raudonuoja, ir susijaudina - DELFI Gyvenimas

Įvedus varpą į cilindrą, pradedamas pumpavimas, kuris iš lėto pašalina orą iš cilindro ir varpa prisipildo krauju. Kiekvienas pompos paspaudimas turėtų būti atliktas kas 20 — 30 sekundžių, leidžiant varpai po truputį prisipildyti krauju.

pumpuojamas į varpą varpos pakėlėjai

Patiriama erekcija, kuri yra tvirtesnė, o šaknis erekcijai pagerinti kelis kartus didesnis nei įprastos erekcijos metu. Naudojant penio pumpuojamas į varpą reguliariai pasiekiama ilgesnė ir tvirtesnė erekcija, į penį nuolat plūsteli daugiau kraujo, todėl būna kur kas aštresni seksualiniai pojūčiai, nekalbant jau apie labiau patenkintą partnerę.

Varikozinės varpos venose: kokia yra ši liga ir kaip tai pavojinga? - Širdies priepuolis November

Pumpuojamas į varpą, kad ilgiau išsilaikytų erekcija, prieš naudodami  penio pompą, ant cilindro galo užmaukite tamprų varpos žiedą arba po ranka turėkite reguliuojamo ilgio žiedąatlikus pumpavimo procesą, nusmaukite žiedą ant varpos, o pompą nuimkite.

Prireiks 5 — 6 bandymų, kol priprasite prie vakuuminio pojūčio, išmoksite tinkamai naudotis pompa ir pasiekti geriausių rezultatų. Su penio pompa galima patirti ne tik erekciją, bet ir pasiekti orgazmą, pumpuojamas į varpą pumpavimo metu patiriamas panašus pojūtis į oralinio pumpuojamas į varpą.

Sutrikusia lytine funkcija mūsų nuostabai skundžiasi ne tik vyresnio amžiaus vyrai, tačiau ir trisdešimties nesulaukę jauni vyrukai. Erekcijos sutrikimo pumpuojamas į varpą gali būti įvairios. Jauniems žmonėms erekcija dažniau sutrinka dėl psichogeninių veiksnių pavyzdžiui, tam tikro nusiteikimo, pervargimo, įtampos, nemalonumų, baimės, depresijos. Erekcija gali išnykti piktnaudžiaujant alkoholiu, vartojant narkotikus ir tam tikrus vaistus, daug rūkant, dėl ilgalaikio kai kurių nuodingųjų medžiagų ar spinduliuotės poveikio, lytiškai plintančių ligų, netinkamo dienos režimo, prastos mitybos, net nuolat dėvimų aptemptų drabužių.

Tam geriausiai tiks penio pompos su vibruojančiais kiaušiniais-kulkomis, greitai sukelti erekciją papildomai stimuliuos. Pirmą kartą naudojant? Norint išvengti nesėkmės: patrumpinkite arba visai pašalinkite gaktikaulio plaukus.

Rekomenduojamos prekės

Prieš naudojant penio pompą, varpą ir aplink ją gausiai patepkite vandens pagrindo lubrikantu. Uždėkite cilindrą, stipriai pumpuojamas į varpą prie odos ir pumpuokite, kas 20 — 30 sekundžių, kol pradėsite jausti diskomfortą. Tuomet šiek tiek išleiskite vakuumą ir pumpuokite toliau. Sustokite, jei pasijus skausmas ar diskomfortas, čia negalima perlenkti lazdos, t.

pumpuojamas į varpą erekcija dingo būdama 30 metų

Naudojant varpos žiedą, nelaikykite jo uždėto ilgiau nei 30 minučių, nes galimi trumpalaikiai varpos pažeidimai ar sužeidimas. Viena sesija pumpuojamas į varpą pradžių turėtų trukti iki 10 minučių, tačiau niekada nepumpuokite ilgiau nei 30 minučių — 1 valandos. Kada naudojama?

Priežastys ir rizikos veiksniai

Tai kelias paskirtis turintis prietaisas — penio pompos padeda vyrams, turintiems erekcijos sutrikimų, kai kraujas sunkiau patenka į varpą ir erekcija yra nepakankamai tvirta, esant psichologinėms problemoms kaip nerimas ar depresija, kuomet taip pat patiriama erekcijos sutrikimų. Šis prietaisas taip pat tinkamas, sergantiems diabetu, patyrusiems prostatos ar gaubtinės žarnos vėžio operacijas.

Neretai penio pompos naudojamos ir norint, kad varpa būtų didesnė, tuomet į pagalbą pasitelkiamas varpos žiedas, kuris neleidžia pasišalinti į pumpuojamas į varpą pripumpuotam kraujui.

pumpuojamas į varpą kokia standartinė varpa

Neturint jokių problemų, galimas ir profilaktinis pompų naudojimas, gerinantis kraujotaką ar tiesiog suteikiantis naujus potyrius ir malonumą. Išspręsite erekcijos sutrikimo problemas, ilgainiui galėsite džiaugtis lengviau patiriama ir tvirtesne erekcija, intensyvesniais pojūčiais sekso metu.

Nuorodos kopijavimas

Tai puikus būdas įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir pamilti savo kūną. Galų gale, visada po ranka turėsite prietaisą, kuris akimirksniu Jus pavers tikru galiūnu. Tai kaip su tuo dydžiu? Penio pompos tik laikinai padidina penį, efektas visam laikui nepastebėtas t. Nusiminti nereikėtų — reguliariai ir teisingai pumpuojamas į varpą pumpavimą, galima pumpuojamas į varpą išlaikyti didesnį penį, nei gamta davė, tačiau vis dėlto rezultatas bus daugiau į plotį nei į ilgį.

Nenustebkite, jei po pompos naudojimo, kurį laiką patirsite spontaniškų erekcijų.

Aprašymo ir plėtros mechanizmai

Tai tik įrodo, pumpuojamas į varpą prietaisas pumpuojamas į varpą į varpą. Įspėjimas: Nenaudokite penio pompų ne pagal paskirtį, laikykitės saugaus naudojimo nurodymų, liaukitės pumpavę, jei patiriate skausmą, varpa keičia spalvą.

Penio traumos 2018-05-13

Jei pompa neveikia — greičiausiai pumpavote per greitai arba per daug ir per dažnai, nepašalinote plaukų ir nenaudojote lubrikanto. Linkime saugių naujų potyrių su tvirtesne erekcija!

pumpuojamas į varpą kodėl varpos dydis skiriasi visiems vyrams

Pumpuojamas į varpą detalesnės informacijos dėl konkrečios prekės, prašome kreiptis el.