Varpos kreivumas bei Peirono liga

Sukietėjęs varpos, Varpa ir vyro ego

Turinys

  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius pažymėtas nuo m. Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.

  varpos nėra sunku, kai stačias

  Varpos galvutė lot. Varpai sukietėjęs varpos ramybės būklėje, jos galvutę paprastai visiškai sukietėjęs varpos iš sukietėjęs varpos padengia apyvarpė jeigu neapipjaustytao erekcijos būsenoje apyvarpė atsismaukia ir varpos galvutė visiškai atsidengia. Pačioje galvutės viršūnėje atsiveria šlaplės anga, pro kurią išteka šlapimas.

  varpos galiukas nukrinta

  Varpos galvutė yra varpos akytkūnių tęsinys, tačiau erekcijos sukietėjęs varpos ji yra pastebimai minkštesnė nei varpos kūnas; manoma, kad sukietėjęs varpos diferenciaciją lėmė sąlyga, kad sueities metu, sukietėjęs varpos varpa yra erekcijos būklėje, minkšta varpos galvutė nepažeistų makšties dugno ir gimdos kaklelionet esant energingiems sukietėjusios varpos judesiams. Varpos galvutė ypač sukietėjęs varpos jos kraštas yra pati jautriausia vyro erogeninė zonakadangi joje yra daug nervinių galūnių.

  Jos stimuliavimas suteikia sukietėjęs varpos didelį malonumą vyrui, išskyrus keletą minučių po ejakuliacijoskuomet varpos galvutės glamonės būna labiau nemalonios nei malonios. Pernelyg dažnas varpos galvutės plovimas sausu muilu gali sukelti dermatitą.

  wobenzym erekcijai