TRIBULUS POWER Planet Ayurveda, maisto papildas vyrams, 60 kapsulių

Tribulus erekcija

Tribulus gali padėti gerinti natūralų organizmo produktyvumą; todėl taip pat yra labai populiarus sporto salėse, stiprinti anabolinių steroidų poveikį bei juos iš dalies pakeisti.

varpos po pirmojo kritimo

Tribulus yra natūralios sudėties protodioscino šaltinis, kuris yra natūralus testosterono pirmtakas. Reguliariai naudojant Tribulus Power, preparatas gali padėti nuolat o ne laikinai palaikyti stabilią, tvirtą ir ilgalaikę erekciją.

Tribulus terrestris — kas tai? Tribulus terrestris — tai mažas, lapuotas augalas. Gulsčioji ragužė auga įvairiose pasaulio vietose — tam tikrose Europos dalyse, Azijoje, Afrikoje bei Viduriniuose Rytuose 2. Tiek šio augalo šaknys, tiek vaisiai jau nuo seno mediciniškai naudojami tradicinėse kinų bei indų ajurvedos medicinose 3.

Tribulus Power neperkrauna organizmo sistemų. Geriausiai tinka kaip papildas, padedantis kūno energijai gamintis ir pagerinti kraujotaką varpos audiniuose, kas suteikia jėgos ir galios.

MACA PERUANA. Como Eu Uso e Quais São os Benefícios / Dr. Gabriel Azzini

Sudedamosios dalys: Indiškas pavadinimas Lietuviškas pavadinimas        Lotyniškas tribulus erekcija                 Tribulus erekcija Gokshur  gulsčioji ragužė -vaisių ekstraktas   Tribulus terrestris std. Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1 kapsulę per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio.

Rekomenduojama vartoti mėnesius.

varpos varpos treniruotės

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti tribulus erekcija kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Parduotuvė

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Bet kuri nuoroda į produkto tribulus erekcija esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

Tribulus terrestris;Vyro reprodukcinė sveikata;Sexual dysfunction, physiological;Male;Erectile dysfunction;drug therapy;Tribulus;chemistry;Plant extracts;therapeutic use Abstract: Straipsnyje apžvelgiami pastarųjų penkerių metų moksliniai augalinio preparato Tribulus terrestris poveikio vyro reprodukcinei sveikatai tyrimai. Tribulus erekcija ikiklinikinių tyrimų su eksperimentiniais gyvūnais rezultatai, patvirtinantys Tribulus terrestris poveikio erekcijai mechanizmus, ir klinikiniai tyrimai, kuriuose šis preparatas buvo efektyvus esant vyrų lytinei disfunkcijai. Taip pat pateikiami atsitiktinės atrankos placebu kontroliuoto tyrimo, kuriame Tribulus terrestris buvo skiriamas spermos kokybei gerinti, rezultatai. Šis tyrimas parodė teigiamą preparato poveikį spermatozoidų judrumui.

Tribulus terrestris, angl. Puncture Vine, vok.

Spausdinti Kai pradeda stigti tribulus erekcija Shutterstock nuotr. Testosteronas — svarbiausias vyrų lytinis hormonas. Jis reguliuoja stipriosios lyties požymių susiformavimą ir organizmo reprodukcines funkcijas: lytinį potraukį, erekciją, jo dėka subręsta sperma.

Erd-Burzeldorn  keimerūninių  Zygophyllaceae šeimos, ragužių  Tribulus genties augalas, dar vadinamas Žemės žvaigžde. Auga tropinėse bei subtropinėse šalyse Azijoje, Afrikoje, Pietų Europoje, Šiaurės Australijoje ir iš šių šalių buvo atvežtas į Europą, kur plačiai naudojamas farmacijos bei maisto papildų pramonės šakose.

Tai vienametis arba dvimetis augalas, kurio aukštis pasiekia nuo 10 iki 50 cm.

Maisto papildai potencijai

Augalas turi mažus šeriukus ir jų dėka iš pažiūros atrodo pilkas. Plunksnos formos 2,5 cm iki 5 cm ilgio sudėtiniai lapai sudaryti iš porų elipsinių lapų, kurie yra cm ilgio bei tribulus erekcija pločio.

vyrų varpos skiriasi

Ploni geltoni žiedlapiai kurių skersmuo ,5 cm auga ant trumpų kotelių. Gali žydėti visus metus.

  • Sėklidės skauda po erekcijos
  • Greitina atsistatymą; Apsaugo nuo vitaminų ir mineralų trūkumo.
  • Mokslo ir technologijų pasaulis
  • Varpos maža erekcija normali
  • Erekcijos nelaikymo gydymas
  • Tribumen - Aktualūs straipsniai
  • Muscle Shop | OstroVit TRIBULUS TERRESTRIS 60tabs
  • Tribulus terrestris: ar jis iš tikrųjų veikia? | iamfashion.lt