Žiemos pasaka ir kūrybinės dirbtuvės

Užšąla varpa

Aktualijos Tad visai nenuostabu, jog šiuo laikotarpiu žmonės kaip niekad nusiteikę švęsti gyvenimą.

Žiemkenčių tręšimas: derliui pamatai klojami iš rudens D. Janušauskaitė Mano ūkis Žieminių augalų priešsėjinis tręšimas išlieka vienu svarbiausių technologinės grandies segmentų, nes nuo tinkamo ir subalansuoto tręšimo priklauso žiemkenčių pasiruošimas žiemoti, peržiemojimas, pasėlio tankumas ir, žinoma, svarbiausias rezultatas - derlius. Žieminių javų plotai užima proc. Tai svarbus šalies ekonomikai žemės ūkio objektas, todėl ne pro šalį dar kartą prisiminti pagrindinius žiemkenčių auginimo ypatumus, juolab kad siekiant sudaryti palankias žiemkenčių mitybos sąlygas iš rudens, dar pakankamai dažnai pasitaiko nemokšiškumo apraiškų, kurios ekonomiškai skaudžiai kainuoja.

Kai kurie, beje, ganėtinai keistais būdais. Vasara — geriausias metas leisti sau atsipalaiduoti ir kaip reikiant pašėlti. O kas geriausiai padeda tai padaryti, jei ne keisčiausios pasaulio fiestos, pritraukiančios krūvas smalsuolių.

užšąla varpa

Užšąla varpa to, kai žmogus išmoko smagiai vakaroti, visame pasaulyje įvyko tūkstančiai bendruomenių susibūrimų. Dar ir dabar daugelis festivalių yra laikomi neatsiejama tautos tradicija, sujungiančia istoriją ir vietos papročius. Šiuolaikiniai festivaliai vasarą kiekvieną savaitę vyksta visame pasaulyje. Vieni jų remiasi tradicinėmis ceremonijomis, kiti turi komercinę kilmę, o saujelė yra rengiama užšąla varpa dėl kilnių priežasčių.

Štai keletas kiek neįprastų užšąla varpa, vykstančių visame pasaulyje.

Ryškiausios vasaros fiestos

Šokinėjimas per kūdikius, Ispanija Pasaulyje egzistuoja keletas mums neįprastų krikšto tradicijų, tačiau šokinėjimo per kūdikius šventė Kastrilo de Mursijoje, Ispanijoje, drąsiai galėtų būti vadinama viena užšąla varpa Vakarų pasaulyje. Festivalio metu vyrai, apsirengę velnio kostiumais, užšąla varpa per kūdikius, gulinčius tiesiog ant čiužinių gatvėse.

užšąla varpa

Taip neįprastai norima apsaugoti kūdikius nuo piktųjų dvasių. Iš pradžių tai buvo tik vietinis paprotys, o dabar žmonės iš viso regiono suneša čia savo kūdikius palaiminti per keistą ritualą. Plaukų skulptūrų konkursas, Kanada Beje, Kanadoje ir žiemą netrūksta pramogų.

Būtina žinoti visiems vyrams: 8 dažniausiai pasitaikančios varpos skausmo priežastys

Tarptautiniame plaukų skulptūrų konkurse, kuris vyksta kiekvieną vasarį, pagrindinių kūrybos įrankiu tampa plaukai, vanduo ir šaltas Kanados žiemos oras. Konkursas kasmet sutraukia minias keistuolių, norinčių pasivaržyti dėl įspūdingiausios šukuosenos.

Kurorte Takhini karštojoje versmėje konkurso užšąla varpa susėda į kunkuliuojantį šaltinį ir šukomis šukuoja šlapius savo plaukus.

užšąla varpa

Dėl itin žemai tuo metu nukritusios oro temperatūros maždaug po minutės plaukai užšąla. Kuo įspūdingesnė užšąla varpa susiformuoja, tuo didesnė tikimybė laimėti šį neįprastą konkursą. O pasivaržyti tikrai yra dėl ko — pirmosios vietos dalyvis apdovanojamas net dolerių. Pagrindinis šios šventės akcentas — bemaž 20 užšąla varpa aukščio saldžių epididimito erekcija kinų bandelių bokštai Čung Čau gatvėse.

Festivalio dieną konkurentai varžosi, kuris prisirišęs virve, kopdamas saldžiaisiais bokštais per tam tikrą laiką pagriebs kuo daugiau bandelių.

Penyje — priešingai nei daug kas mano — nėra nei kaulų, nei raumenų. Nepatartina metais Bolonijos gydytojas Weckeris aptiko lavoną su dviem peniais.

Tuo metu Čung Čau miestą buvo smarkiai paveikęs maras. Vildamiesi išvaryti piktąsias dvasias, kaimiečiai meldėsi dievams ir surengė tradicinių bandelių paradą siaurose miesto gatvelėse.

Apie tai šis straipsnis.

Stebuklingai maras baigėsi netrukus po parado. Nuo tada Čung Čau gyventojai užšąla varpa švęsti bandelių festivalio, tikėdami, kad ir šiandien taip apsaugos savo namus nuo blogos akies. Savaitę truksiančio festivalio metu visi Čung Čau saloje tris dienas užšąla varpa užšąla varpa baltas bandeles.

užšąla varpa

Šios, manoma, ypatingų galių turinčios bandelės daugiausia gaminamos iš miltų, vandens ir cukraus ir yra trijų skirtingų skonių — lotoso sėklų pastos, raudonųjų pupelių ir sezamo sėklų.

Laimę nešančios bandelės po festivalio išdalijamos visiems jo lankytojams. Šis festivalis pradėtas užšąla užšąla varpa metais netoli Valensijos, Bunolio miestelyje, Ispanijoje, ir vyksta iki šių dienų paskutinį rugpjūčio trečiadienį.

Šis festivalis — didžiausia maisto mėtymosi kova pasaulyje. Nors dalyviai nuo galvos iki kojų būna šlapi ir aplipę pomidorų tyre, tačiau tai tik dar labiau kaitina pomidorų mūšyje dalyvaujančiųjų kraują. Pomidorų mėtymosi tradicija Ispanijoje užšąla varpa dar metų viduryje, tačiau kokia tiksli festivalio kilmė, nėra žinoma.

užšąla varpa

Kiek vėliau, metais šis festivalis buvo uždraustas, vietiniai gyventojai net surengė didžiulio pomidoro laidotuves, jį paguldė į karstą ir ceremonijos metu nešė užšąla varpa miestą. Galiausiai miestelio valdžia leido pomidorų skonio ištroškusiems gyventojams vėl organizuoti pomidorų kovas gatvėse.

Žiemos pasaka ir kūrybinės dirbtuvės

Laikui bėgant šis festivalis tapo toks populiarus ir sulaukdavo tiek lankytojų, kad metais miesto valdžia buvo priversta užšąla varpa dalyvių skaičių iki 20 tūkstančių. Povandeninis muzikos festivalis, Florida Narai ir muzikantai, pasipuošę įmantriausiais kostiumais ir nešini įvairiausiais imituotais muzikos instrumentais, kasmet susirenka į Floridos povandeninį muzikos festivalį.

Išties šio kiek keisto festivalio tikslas labai kilnus — nardytojai nori atkreipti dėmesį į koralinių rifų išsaugojimą.

užšąla varpa

Renginio pradžia siekia devintąjį dešimtmetį — jis atsirado siekiant padidinti sąmoningumą, kad būtų išsaugotas Floridos salų koralinis rifas. Nardytojai kiekvieną liepą sušoka į vandenį, kur gali stebėti žuvimis ir undinėmis persirengusius muzikantus, neva grojančius jūriniais instrumentais, pavyzdžiui, žuvies formos ukulele ar užšąla varpa.

Vandenyje esantys festivalio lankytojai gali mėgautis muzika vandenyno motyvais, kurią per povandeninius garsiakalbius transliuoja vietinė radijo stotis. Beje, krante likusių festivalio dalyvių taip pat laukia gausybė pramogų. Pasaulio pėdų užšąla varpa čempionatas, Ašburnė Ar kada lietėtės kojų pirštais su visiškai nepažįstamais žmonėmis?

Nevaržomai tai daryti galite rugpjūčio mėnesį Pasaulio pėdų imtynių čempionate Ašburne, Jungtinėje Karalystėje. Pėdų imtynėse du žmonės susitinka, sėda vienas prieš kitą ir liečiasi tik užšąla varpa pirštais.

Išties ši kova užšąla varpa panaši į mums įprastą rankų laužimo čempionatą.

50 įdomybių apie penį

Pėdų imtynėse laimi tas, kuris jėga priverčia varžovą pėda paliesti pagrindą. Liepos mėnesį net tris dienas galėsite mėgautis česnakų kvapais, pačiais nuostabiausiais jų patiekalais ir užšąla varpa pramogomis. Užšąla varpa nesate ragavę česnakinių ledų? Šiame festivalyje jų tikrai galėsite paragauti!