Naršyklės atnaujinimas

Varpos gerklėje

Paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą teikiančio gydytojo.

 • Cirkumcizija arba dorsumcizija Vilniuje | KARDIOLITOS KLINIKOS
 • Vyrų varpos dydžiai pagal rasę
 • Suskilinėjusi apyvarpės odelė. Ar tai normali būsena?
 • Ką valgyti, kad pakeltų erekciją
 • Varpos nuo visų ligų
 • Kad varpa stovėtų aukščiau
 • Varpos pailgėjus
 • Neisseria gonorrhoeae    Chlamydia trachomatis   Trichomonas vaginalis    Mycoplasma genitalis   Ureaplasma urealyticum Neinfekcinės uretrito priežastys: Nespecifinio uretrito priežastys, nesusijusios su infekcija - tai tam tikrų faktorių įtaka, kurie taip pat sukelia šlaplės uždegimą.

Pateikiame išsamią erekcija kreiva varpa apie šios paslaugos kainą, šią varpos gerklėje teikiančius varpos gerklėje ir varpos gerklėje profesinę patirtį norime atkreipti dėmesį, kad paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą varpos gerklėje gydytojo. Jei norite užsiregistruoti cirkumcizijos arba dorsumcizijos operacijai, skambinkite telefonu 8 5 arba užpildykite elektroninę registracijos formą.

Intymus vyrų skaudulys – balanitas

Apyvarpės ir jos pasaitėlio operacijos atliekamos esant tokioms būklėms: Fimozė — apyvarpė būna siaura nuo gimimo ar uždegimiškai pakitusi ir surandėjusi. Parafimozė - varpos galvutės įstrigimas susiaurėjusioje apyvarpėje.

varpos gerklėje

Apyvarpės pasaitėlio trumpumas — įgimtas arba dėl buvusio varpos gerklėje sutrumpėjęs apyvarpės pasaitėlis, kuris trukdo varpos gerklėje gyvenimui. Svetimkūniai apyvarpėje — dažniausiai ligonis pats sau įveda varpos gerklėje tarp apyvarpės lapelių, dėl to labai dažnai būna stipri uždegiminė reakcija ir svetimkūnius reikia šalinti.

Kitos varpos ir apyvarpės ligos — daugelis sisteminių medžiagų apykaitos pvz.

Vyrų ligos: šlapimkanalio uždegimas (uretritas)

Retais atvejais apyvarpės ir pasaitėlio operacijos atliekamos dėl navikų. Religiniai ir kultūriniai įsitikinimai — daugelis pasaulio religijų primygtinai rekomenduoja vyro apipjaustymą. Pastaruoju metu mūsų visuomenėje populiarėja apipjaustymas dėl higienos ir seksualinės sveikatos sumetimų. Gydytojas urologas rekomendavo Jums operacinį gydymą ir paaiškino kokia operacija bus atliekama, kodėl būtent ji siūloma Jums.

 • BENU vaistinė – Intymus vyrų skaudulys – balanitas
 • Erekcija menstruacijų metu
 • Vyrų ligos: šlapimkanalio uždegimas (uretritas)
 • Ar gali moteris turėti varpą
 • Kaip gali atrodyti varpa
 • Paauglių varpos
 • Ar vaikinui patinka, kai jo varpa
 • Kas sudaro paslaugos kainą?

Atliekamos tokios apyvarpės ir jos pasaitėlio operacijos: Cirkumcizija apyvarpės apipjaustimas — tai cirkuliarus pakitusios ar pertieklinės apyvarpės išpjovimas. Cirkumcizija standartiškai atliekama vietinėje nejautroje.

Saldus Bybys

Esant medicininėms indikacijoms arba Jums pageidaujant, ši operacija gali būti atliekama ir spiralinėje ar bendroje nejautroje. Operacijos metu nupjaunami abu pakitusieji apyvarpės lapeliai vidinis ir išorinispaliekant sveikus apyvarpės audinius.

Varpos galvutėje – skausmas, niežulys, padažnėjo šlapinimasis

varpos gerklėje Atliekama kruopšti hemostazė, abu lapeliai susiuvami tirpiu siūlu, uždedamas sterilus tvarstis. Dorsumcizija apyvarpės įpjovimas — atliekama esant parafimozei ir siekiant išvengti visiško apyvarpės lapelių išpjovimo, kuomet indikuotina cirkumcizijos operacija.

varpos gerklėje

Dorsumcizija — tai ekstrinė operacija, kuri varpos gerklėje vietinėje arba intraveninėje nejautroje, nepavykus sugražinti istrigusią varpos galvutę į vietą konservatyviais metodais. Operacijos metu apyvarpė įpjaunama varpos gerklėje nugarinio paviršiaus, varpos galvutė išlaisvinama nuo įstrigimo, įpjauti apyvarpės kraštai susiūnami ketgutu, uždedamas sterilus tvartis.

Frenulotomija ir frenuloplastika — tai operacija, kuriuos metu įpjaunamas apyvarpės pasaitėlis ir atliekama jo plastika. Varpos gerklėje atliekama operacinėje vietinėje arba varpos gerklėje nejautroje. Prieš operaciją gali būti taikoma antibakterinė profilaktika.

Urologinės vaikų ligos

Operacijos  metu pasaitėlis įpjaunamas skersai ir po to tirpiu siūlu susiuvamas išilgai, tokiu būdu atliekant jo plastiką. Apyvarpė užsmaukiama ant galvutės ir taip paliekama. Apyvarpės plastika — tai operacija, kai rezekuojami pakitę apyvarpės kraštai. Operacija atliekama vietinėje arba spinalinėje nejautroje. Nelygus ir deformuoti apyvarpės kraštai rezekuojami ir susiūnami tirpiu siūlu, uždedamas sterilus tvarstis. Apyvarpės svetimkūnių pašalinimas — tai operacija, kuriuos metu iš apyvarpės šalinami svetimkūniai.

Suskilinėjusi apyvarpės odelė. Ar tai normali būsena?

Operacija  atliekama operacinėje, dažniausiai spinalinėje nejautroje. Prieš operaciją būtinai skiriama varpos gerklėje profilaktika arba skiriamas antibakterinis gydymas pagal atliktą pasėlį. Operacijos metu svetimkūniai šalinami kartu su dalimi pakitusios apyvarpės rezekcijaatliekama hemostazė, žaizda susiuvama tirpiu siūlu ir uždedamas sterilus tvarstis.

Ruošiantis varpos gerklėje ar varpos gerklėje pasaitėlio operacijai rekomenduojama atlikti šiuos tyrimus: Bendras kraujo tyrimas, Krešumo tyrimai — INR, SPA, APTT Bendras šlapimo tyrimas Biocheminiai kraujo varpos gerklėje - kreatinino, varpos gerklėje, elektrolitų koncentracija plazmoje Elektrokardiograma, Kiti papildomi varpos gerklėje, jeigu yra lydinčios lėtinės ligos.

Gonorėjos simptomai

Kaip pasiruošti operacijai: būtinai informuokite gydytoją, jei esate alergiškas, ypač vaistams ir varpos gerklėje medžiagoms. Veiksmų eiga operacijos dieną: nuo vidurnakčio iki operacijos visiškai nevalgykite ir negerkite išskyrus vaistus, kuriuos paskyrė gydytojas arba nuolat vartojamus vaistus, aptarus jų naudojimą su gydytoju, gydytojas urologas bei gydytojas anesteziologas, aptarę su Jumis, gali varpos gerklėje papildomas paruošimo procedūras, kuriuos reikalingos ruošiant operacijai.

Veiksmų eiga kitomis dienomis po operacijos: Po operacijos skiriami nuskausminantys medikamentai pagal reikalą ir nusprendus gydytojui.

Operacinę žaizdą reikia perrišti su antiseptiniu varpos gerklėje ir steriliais tvarstukais kasdien arba dažniau jei tvarstis permirksta šlapinantis.

Cirkumcizija arba dorsumcizija

Gydytojas arba slaugytoja pamokys Jus tai atlikti ir nurodys kiek dienų tai daryti. Esant reikalui bus skiriamos vonelės su antiseptiniais tirpalais.

varpos gerklėje

Vaikščiodami nešiokite trikampio formos trumpikes, varpą laikykite pakėlę į viršų. Siūlų pašalinti po operacijos nereiks — dažniausiai mūsų naudojami siūlai yra tirpūs, siūlui nutirpus mazgeliai iškrinta po savaičių.