Varpos metrai

Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius pažymėtas nuo m.

Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais. Ejakuliacija lot. Ejakuliacija dažnai sutampa su vyro orgazmu.

Mūsų draugai

Didžiausią malonumą sukelia sėklą iš varpos išmetantys susitraukimai. Sąmoningai stabdant varpos metrai pvz.

rytinė erekcijos patikra

Ejakuliacija gali įvykti ne tik sueities metu, bet ir masturbuojantis ar meilės žaismo metu. Pirmoji ejakuliacija dažniausiai įvyksta lytinės brandos metu be lytinių santykiųnakties metu poliucija.

  1. Pradžia   Prezervatyvų enciklopedija   Kaip išmatuoti savo penį ir išsirinkti sau prezervatyvą?
  2. Galvutę dengianti apyvarpė per sueitį tarsi išstumia iš makšties svetimą spermą, kuri ten galėjo anksčiau patekti.
  3. Varpos didinimo operacija: už ir prieš Siųsti draugui: Skaitykite forume: Dalintis: Pasaulyje vis nesiliauja diskusijos dėl varpos didinimo operacijų.
  4. GYVENIMO BŪDAS - Sveikas Žmogus

Tai yra refleksinio pobūdžio reakcija, todėl paprastai yra nesustabdomas reiškinys. Ejakuliacijos varpos metrai centrai yra stuburo smegenyse : parasimpatinis kryžkaulinės dalies segmentuose, o simpatinis — juosmeninės dalies segmentuose.

Pranešti klaidą

Ejakuliacijos fiziologija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Skiriamos dvi ejakuliacijos fazės: išskyrimas: nugaros smegenų nervais per atitinkamų nervų skaidulas impulsai siunčiami į sėklidės prielipą ir sėklinius latakus. Vėliau sėkla patenka į sėklos išmetimo latakąį kurį sėklinės pūslelėsprostata ir stormens liaukos išskiria varpos metrai sekretus.

Tuo metu nuo varpos galo gali nutekėti nedidelis kiekis stormens liaukų išskyrų vadinamo prejakuliato. Jos yra gleivingos, todėl palengvina lytinį aktą.

prostatito su erekcija požymiai

Išskyrimo metu vyras jaučia didelę palaimą; išstūmimas: varpos pagrinde ir šlaplės sienelėje esančių raumenų ritmiški susitraukimai pliūpsniais išmeta sėklą pro šlaplės angą. Tokie ritmiški susitraukimai yra atsipalaidavimo nuo ilgalaikės raumens įtampos pavyzdys ir jie suteikia varpos metrai malonumą.

Išstūmimo fazė vidutiniškai ateina maždaug po penkių minučių nuo sueities pradžios. Prasidėjus šiai fazei ejakuliacijos sustabdyti nebeįmanoma.

Naršymo meniu

Ejakuliacijos jėga ir išmetamos sėklos kiekis įvairūs: jėga: kartais sėkla varpos metrai būti išmetama tokia jėga, kad nukrenta net iki metro atstumu, o kartais gali tiesiog tik varvėti; kiekis: paprastai būna nuo 5 iki 7 ml varpos metrai mln. Be to, ejakuliato kiekis taip pat priklauso ir nuo to, kiek laiko yra praėję nuo paskutinės ejakuliacijos.

su kokiomis ligomis bloga erekcija

Normalus sėklos kiekis ejakuliuojant būna praėjus bent dviem dienoms po paskutinės ejakuliacijos. Kai kuriems vyrams patiriamo orgazmo stiprumas varpos metrai priklauso nuo išmetamos sėklos kiekio. Sėklos koncentracija ejakuliuojant priklauso nuo laikotarpio nuo paskutinės ejakuliacijos, sėklidžių temperatūros, lytinio susijaudinimo intensyvumo ir trukmės, amžiaus, varpos metrai kiekio ir kt.

Pakartotinė ejakuliacija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Kadangi ejakuliacijos refleksą skatina simpatinė nervų sistemao erekciją — parasimpatinėtodėl ejakuliacija slopina erekciją ir po ejakuliacijos seka refrakcinis laikotarpiskurio metu stimuliuojant varpą erekcija yra silpna arba išvis nesukeliama. Įprastai ši fazė trunka apie pusę valandos.

Nuorodos kopijavimas

Todėl pakartotinei ejakuliacijai pasiekti reikia tam tikro laiko — kol baigiasi pirmoji refrakcinio laikotarpio fazė — o varpos metrai antrajai reikalinga varpos metrai žymi stimuliacija įprastų lytinių dirgiklių paprastai neužtenka, bet padeda glamonės ir felacija. Kai kurie vyrai gali varpos metrai reguliuoti ejakuliacijos pradžią, sueities metu ją užlaikydami netgi iki valandos.

Ejakuliacijos fiziologija nemaža dalimi nulemia reguliaraus sekso dažnį.

kas geriausia erekcijai