Ar žinojote, kad ekspertai išskiria net 20 penių tipų? - DELFI Gyvenimas

Varpos pirštinė

Turinys

  Sakoma, kad apie vyrą galima daug ką nuspręsti iš jo rankų — ir ne, turime omenyje ne jo pirštinių dydį.

  Priešlaikinės ejakuliacijos gydymas: nuo psichologo iki radijo bangų Gintarė Kaminskienė Mokslas žengia į priekį — vyrai, kurie anksčiau išgyvendavo dėl per anksti išsiliejančios spermos, šiandien turi įvairių pasirinkimų, kaip varpos pirštinė šią bėdą. Tačiau iš tiesų ne visi metodai yra tokie veiksmingi, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Priešlaikinės ejakuliacijos vyrų mokymas nesinervinti ir guodimas, kad viskas bus gerai, nepanaikins. Elgesio terapija Anksčiau manyta, kad priešlaikinė ejakuliacija - psichologinė vyrų problema.

  Pasirodo, pasižiūrėjus į vyruko pirštus galima pasakyti, kas yra jų kelnėse. Print 2 Taip rašoma dailystar.

  storėjantys varpos antgaliai varpos perlamutrinės

  Jei jūsų smilius yra panašaus ilgio, kaip ir jūsų bevardis pirštas, gali būti, kad esate gamtos apdovanoti. Tyrėjos išsiaiškino, kad būtent tokio pobūdžio rankos siejamos su didesnes varpas turinčiais vyrais.

  Nuoroda nukopijuota aA Vyrų peniai — kaip snaigės, absoliučiai vienodų nėra.

  Jos užfiksavo vyrukų smilių bei bevardžių pirštų ilgius. Mokslininkės taip pat užsirašė jų varpų ilgius tiek ramybės būsenoje, tiek erekcijos metu.

  Rezultatai parodė, kad labiau apdovanoti buvo tie, varpos pirštinė smiliaus ir bevardžio piršto varpos pirštinė skirtumas buvo mažesnis. Išmatuotų tyrimo dalyvių vidutinis varpos ilgis ramybės būsenoje varpos pirštinė 7,7 cm, o erekcijos metu — 11,7 cm.

  kodėl susilpnėja erekcija žiedai peniui

  Taip pat paaiškėjo, kad vidutinis smiliaus ir bevardžio piršto varpos pirštinė skirtumas buvo 0,97 cm. Kuo mažesnis šis skirtumas, tuo varpos pirštinė gali būti varpos pirštinė pasididžiavimas.

  Didžiojoje Britanijoje vidutinis varpos dydis yra maždaug 13,2 cm, o perimetras — 11,6 cm. Rašyti komentarą

  naktinis erekcijos prostatitas yra erekcija, bet penis greitai krinta