Užduoti klausimą

Varpos sfinkteryje, Dar viena naujovė dėl vyrų šlapimo nelaikymo po prostatos operacijų

Kauno klinikose - pirmoji sfinkterio implantacija www.

varpos sfinkteryje

Tačiau nuo šiol tokiems pacientams Kauno klinikų urologai gali pasiūlyti auksiniu standartu vadinamą dirbtinį sfinkterį. Sfinkterio ekspertas ir kūrėjas Šveicarijos gydytojas urologas dr.

Falo imitatoriai - erotinės prekės

Cristophe Llorens kairėje ir Kauno klinikų dr. Darius Trumbeckas.

varpos sfinkteryje

Dažniausiai šlapimo nelaikymas būna nedidelis ir didesnių problemų nekelia, tačiau dalis pacientų patiria vidutinio varpos sfinkteryje didelio laipsnio šlapimo nelaikymą. Darius Trumbeckas, Kauno klinikų Urologijos klinikos Miniinvazinės ir rekonstrukcinės urologijos sektoriaus vadovas. Šlapimo nelaikymas vyrams, pasak gydytojo urologo dr.

varpos sfinkteryje

Trumbecko, kartais varpos sfinkteryje po prostatos operacijų dėl gerybinės hiperplazijos, traumų, dubens spindulinio gydymo. Tačiau didžiausia problema yra šlapimo nelaikymas po radikalių prostatektomijų, atliktų dėl prostatos vėžio.

varpos sfinkteryje

Dirbtinio sfinkterio implantacija padeda tiems pacientams, kurie dėl šlapimo nelaikymo turi nešioti 4 ir varpos sfinkteryje įklotų per dieną arba nevalingai ištekėjusio šlapimo kiekis per parą viršija ml. Taip pat atsiranda medicininių problemų — iššunta lytinių organų, kirkšnių, tarpvietės oda, todėl padidėja infekcijų tikimybė.

varpos sfinkteryje

Pacientai priversti nešioti įklotus ir sauskelnes, dalis pacientų nešioja ir išorinius šlapimo surinkėjus varpos sfinkteryje varpos spaustukus. Pirmąją dirbtinio sfinkterio operaciją Kauno klinikose atliko gydytojų urologų komanda kartu su kolega iš Šveicarijos gydytoju urologu dr.

varpos sfinkteryje

Cristophe Llorens, sfinkterio ekspertu ir kūrėju. Naujos kartos dirbtinis sfinkteris yra sudarytas iš dviejų dalių, yra paprasčiau implantuojamas.

Bet ar verta patikėti, kai ji meilikaujančiai sako, jog jai užtenka ir tų 30 sekundžių? Greičiausiai protinga ir mylinti moteris labai nenusimins dėl kelių per greitai varpos sfinkteryje sėklos kartų, bet jeigu taip atsitinka visada?

Šiais metais pirmą kartą Valstybinė ligonių kasa centralizuotu būdu nupirko 20 dirbtinių sfinkterių, iš kurių 12 skirta Kauno klinikų pacientams.